Crimson Ice

Crimson Ice
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Rybnik
Utworów:
5
Oglądany:
1123 razy
Założenie konta:
8 września 2010
Ostatnia aktualizacja:
1 grudnia 2013
2010
Zespół Crimson Ice powstał w maju 2010 roku w składzie: Sylwia "Sati" Adamczyk, Krzysztof Całka, Adam Całka, Paulina "Nemesis" Bugiel, Sebastian Zientek oraz Sebastian Sówka. Od samego początku grupa zabrała się do ciężkiej pracy tworząc swój debiutancki materiał. W efekcie na przełomie sierpnia i września 2010 roku w studio No Fear Records w Rybniku zostało zarejestrowanych pięć utworów składających się na promo-cd "Zagubiony w słowach...". Grupa zaczyna prezentować materiał na żywo dając szereg koncertów po śląskim miastach.

2011 - 2012
Po udanym zakończeniu roku zespół opracowuje nowy materiał koncertowy, jednocześnie grając koncerty m.in w Krakowie, Srebrnej Górze, Olkuszu, Bielsku Białej...
Od października 2012 roku z różnych przyczyn zespół ograniczył liczbę prób i zawiesił działalność koncertową, jednocześnie rozpoczynając rejestrację nowego materiału.

2013
Początek roku to czas spokoju... aż w lipcu 2013 roku szeregi grupy opuszcza grający na klawiszach Sebastian Zientek. Zespół postanawia kontynuować grę z samplami i wraca na scenę!
W planach jest także dokończenie nagrywanego materiału...

kalendarium

Brak wydarzeń w kalendarium